Waxa qiray: City of Dunwoody

Pavement Problem La qiray

Chamblee Dunwoody Rd @ Mt Vernon Rd Dunwoody, GA 30338, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7776644

Submitted To:

City of Dunwoody

Category:

Pavement Problem

Arkay:

30 jeer

Xaafadda:

Dunwoody

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

7488

Taag gareeyey:

pothole

Sharraxaadda

Sink hole at intersection of Mount Vernon and Chamblee Dunwoody

Middle of intersection


  • La qiray Dunwoody Public Works (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Dunwoody Public Works (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Dunwoody Neighbor (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallo Cusub

Public status changes are not available for this issue.