Inoperable Motor Vehicle La Kaydiiyey

1424 S Hampshire Ave Mason City, IA, 50401, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8249400

Submitted To:

Mason City

Category:

Inoperable Motor Vehicle

Arkay:

25 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

blighted property

Sharraxaadda

brown car in driveway surrounded by weeds along 15th St SE

sidoo kale waydiiyey...
S. Is it on private property?
J. Yes
S. Is it on a public right-of-way?
J. No

1 Faallada

  • La xidhay Kyle Peterson (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.