Trash and Recycling Issues La Kaydiiyey

2 Grover St Holyoke MA 01040, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8509364

Submitted To:

City of Holyoke

Category:

Trash and Recycling Issues

Arkay:

96 jeer

Xaafadda:

Holyoke

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Illegal dumping next to 2 Grover St.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.