noise pollution La Kaydiiyey

415 Main Street New York, New York Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

1329345

Submitted To:

Roosevelt Island

Category:

Other

Arkay:

996 jeer

Xaafadda:

Roosevelt Island

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://rooseveltislander.blogspot.com

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

why is the PA system for the 10k road race blasting and blaring today 630am on a Sunday morning? why is public safety doing nothing but helping assisting.
a little consideration would be appreciated


  • La xidhay RI311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.