Illegal Dumping La Kaydiiyey

5120 Nannie Helen Burroughs Avenue Northeast Washington, DC 20019, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1424389

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

209 jeer

Xaafadda:

Deanwood

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

15-00000138

Sharraxaadda

Couches, tires, and trash are in the alley behind George's Carryout. Their us a lot of litter also.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.