Litter/Debris/Hazardous Material La Kaydiiyey

505 Pleasant Street Malden, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

1559640

Submitted To:

City of Malden

Category:

Trash - Litter or Hazardous Material

Arkay:

241 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W008441-032915

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Lots of trash, loose and in bags, between 495 and 491 Pleasant Street.

sidoo kale waydiiyey...
S. Request/Concern Description
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.