tall grass please cut La Kaydiiyey

3700 Lawson Street Richmond, VA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 6660

Bixi Aqoonsiga:

3679213

Submitted To:

City of Richmond

Category:

Overgrown Lots

Arkay:

525 jeer

Xaafadda:

Swansboro West

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

226228

Taag gareeyey:

tree, sidewalk

Sharraxaadda

The grass at the corner of 3700 and Lawson Street need cut. The city put trees up and sidewalks and don't keep the grass cut.


  • La qiray RVA: Customer campaigner (Isticmaale Diiwaangashan)

  • TR (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Stephanie F. (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Swansboro Resident (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.