Pothole La Kaydiiyey

101-141 Palmera Blvd Ne St. Petersburg, FL 33704, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1740

Bixi Aqoonsiga:

4500324

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Pothole / Road Surface Issue

Arkay:

119 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole

Koobi Gareeyey:

4500183

Sharraxaadda

Getting bigger every week!

sidoo kale waydiiyey...
S. Location of pothole?
J. In roadway
S. Is this a large depression in the road?
J. Yes

  • La qiray Mayor's Action Center 6 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • CSR3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • CSR3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay mklink (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.