S-WASTE: Garbage - Cart Replacement La Kaydiiyey

2937 King Alfred Dr Macon, GA 31204, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

4620305

Submitted To:

Macon-Bibb County

Category:

ADS: Garbage Cart Replacement

Arkay:

783 jeer

Xaafadda:

Macon

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Koobi Gareeyey:

4620434

Sharraxaadda

Our garbage can was at the road this morning, but is now missing. We need a new garbage can immediately.

sidoo kale waydiiyey...
S. Are you requesting a replacement cart?
J. Yes
S. Does the cart need repairing?
J. N/A

10 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.