Sign Problem La Kaydiiyey

2419 Cove Circle Northeast Atlanta, GA 30319, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

478099

Submitted To:

City of Brookhaven

Category:

Sign Problem

Arkay:

434 jeer

Xaafadda:

Brookhaven

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the sign type (Stop, Speed Limit, Yield, etc)?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. What is the issue? Explain.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.