Code Enforcement La Kaydiiyey

11708 Kerry Ct Largo, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5370879

Submitted To:

Pinellas County

Category:

Unpermitted signs on roadway/phone pole

Arkay:

134 jeer

Xaafadda:

Ridgecrest

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.pinellascounty.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Trash in front of home. Been there for months now

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of code violation
J. Trash on Private Property

3 Faallada

  • Pinellas County Communications (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Pinellas County Code Enforcement (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Pinellas County Code Enforcement (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.