Property Maintenance & Code Violations La Kaydiiyey

725 Sw Lindenwood Ave Topeka, KS 66606, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7245328

Submitted To:

City of Topeka

Category:

Property Maintenance & Code Violations

Arkay:

69 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

104916

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

The people living next door to my home moved out a couple of weeks ago and left all this trash in the yard.

sidoo kale waydiiyey...
S. May I have a contact name and number please, in case we need more information?
J. YES

10 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.