Trash, Garbage or Refuse La Kaydiiyey

Deep Cove Rd Churchton, MD, 20733, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7651880

Submitted To:

County Roadway/Roadside

Category:

Drainage Maintenance

Arkay:

24 jeer

Xaafadda:

Shady Side

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, trash, drain problem

Sharraxaadda

Trash, cut down small trees, tarps blowing all over along the road, drainage ditch blocked, garbage, health hazard.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this an apartment, rooming house, or hotel?
J. No

6 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.