Illegal Parking La Kaydiiyey

3774 E Bruce Ct Gilbert AZ 85234, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

9041566

Submitted To:

General Issues

Category:

Illegal Parking

Arkay:

34 jeer

Xaafadda:

Gilbert

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

sidewalk, bad driving

Sharraxaadda

This automobile is always blocking the sidewalk It forces us to walk, ride or run around it which basically pushes us into the wet grass and into the street


7 Faallada

  • Gilbert 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Archibald Gaebel (Isticmaale Diiwaangashan)

  • WIL (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La qiray Police - Amy (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Police - Amy (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • WIL (Isticmaale Diiwaangashan)

  • PeggyHill (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.