Dead Animal La Kaydiiyey

148 Grove St Medford, MA 02155, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

10061333

Submitted To:

City of Medford

Category:

Dead Animal

Arkay:

34 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

roadkill in street

sidoo kale waydiiyey...
S. What type/size animal?
J. Small (cat, raccoon, squirrel, woodchuck, etc)

3 Faallada

  • Medford, MA (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Ugo - DPW (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Ugo - DPW (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.