Signals / Signs La Kaydiiyey

900 Saint Marys Street Raleigh, NC 27605, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2325

Bixi Aqoonsiga:

1282127

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Signals / Signs

Arkay:

609 jeer

Xaafadda:

Five Points

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Illegal sign in ROW corner of St Mary's and Clay in front of Broughton High School. Placed by (NCTeacherFreedom.com a project of the Civitas Institute)


  • La xidhay Brad @ Bishops Park (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Reopened glenwoodian (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay 5 pts resident (Martida)

  • Reopened glenwoodian (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay SeeClickFix Moderators (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.