Codes Compliance La Kaydiiyey

2047 2nd Ave. N. Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1424765

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

4043 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobiga:

1934102

Sharraxaadda

There are people living in the garage. There is Graffiti on the garage door, trash and an abandoned sofa. I have called the city of St. Petersburg twice and nothing appears to have happened.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Zoning violation

11 Faallada

  • La qiray City of St. Pete (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Adam (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Autumn (Isticmaale Diiwaangashan)

  • MK (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Autumn (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Autumn (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of St. Pete (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Robyn (Isticmaale Diiwaangashan)

  • G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Radar (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.