8 lampposts in Common out La Kaydiiyey

Salem Common Salem, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3961772

Submitted To:

City of Salem

Category:

Street/Roadway Lighting Issues

Arkay:

372 jeer

Xaafadda:

City of Salem

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Koobiga:

3831932

Sharraxaadda

8 Lampposts in the Common are out.
Many others have dim bulbs

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the lighting issue?
J. Out
S. What is the pole number (the metal numbers attached to the pole) and/or the nearest street address?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

9 Faallada

  • Mayor's Office (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • CB (Isticmaale Diiwaangashan)

  • NorthShoreJewel (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Jerry Smith (Isticmaale Diiwaangashan)

  • john (Isticmaale Diiwaangashan)

  • CB (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Diane (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La qiray Mayor's Office (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Mayor's Office (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.