Illegal Dumping - debris, appliances, etc. La Kaydiiyey

5115 Macarthur Blvd Oakland, CA 94619, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 3565

Bixi Aqoonsiga:

4038601

Submitted To:

City of Oakland

Category:

Illegal Dumping - debris, appliances, etc.

Arkay:

211 jeer

Xaafadda:

Mills College

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

787557

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this illegal dumping related to a homeless encampment?
J. NO
S. Are there mattresses?
J. NO
S. Are there appliances?
J. NO
S. Are there tires?
J. NO
S. Are there additional materials?
J. Junk
S. Are the dumped materials in the middle of the roadway BLOCKING through traffic in a traffic lane?
J. NO
S. Are the dumped materials located on public or private property?
J. Don't Know / No Answer

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.