Sidewalk/Curb Repair La Kaydiiyey

Heron Blvd. Near Chase Bank Clearwater, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2560

Bixi Aqoonsiga:

4371552

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Sidewalk/Curb Repair

Arkay:

386 jeer

Xaafadda:

St. Petersburg

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

Broken cement and raised cement causing hazard for pedestrians

sidoo kale waydiiyey...
S. Location of sidewalk/curb issue?
J. On Heron Blvd parallel to Chase Bank in Feather Sound
S. Is the sidewalk made of hex blocks?
J. No

  • La qiray Mayor's Action Center 6 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • BCD (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.