Property Maintenance & Code Violations La Kaydiiyey

707 Sw Lindenwood Ave Topeka, KS 66606, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5289905

Submitted To:

City of Topeka

Category:

Property Maintenance & Code Violations

Arkay:

65 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

88249

Taag gareeyey:

odor

Sharraxaadda

pipe was not capped as previously told to city. smells of sewer


13 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.