Trash, Garbage or Refuse La Kaydiiyey

7997 Nolcrest Rd Glen Burnie, MD 21061, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5384852

Submitted To:

Housing/Health Issues

Category:

Trash, Garbage or Refuse

Arkay:

58 jeer

Xaafadda:

South Gate

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Trash from apartments being dumped in woods, needs a lot of cleanup.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this an apartment, rooming house, or hotel?
J. No

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.