Missed Yard Waste La Kaydiiyey

633 E Pine Ave Wake Forest NC 27587, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8308261

Submitted To:

Town of Wake Forest

Category:

Missed Yard Waste

Arkay:

63 jeer

Xaafadda:

Wake Forest

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree

Sharraxaadda

Three bags of leaves to be picked up at magnolia tree.


8 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.