Missed Trash/Recycling/Yard Waste Pickup La Kaydiiyey

67 Ashland Street Malden, Ma 02148 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1606048

Submitted To:

City of Malden

Category:

Trash - Missed Pickup

Arkay:

167 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 1

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W008878-042215

Sharraxaadda

Missed Recycling

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Trash Missed
J. Residential Recycling

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.