Tree Issues La Kaydiiyey

52-54 Victor Street Malden, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

2340388

Submitted To:

City of Medford

Category:

Tree Issues

Arkay:

303 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

Old stump on sidewalk needs removed. Damaged and unsafe sidewalk.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the address or landmark
J. 52-54 Victor Street, Malden, Massachusetts
S. What is the issue?
J. Is the tree on City property

4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.