Illegal Dumping La Kaydiiyey

493 Winthrop Avenue New Haven, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2807590

Submitted To:

New Haven

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

2990 jeer

Xaafadda:

Beaver Hills

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, trash

Sharraxaadda

Broken dresser left on tree belt in front of house. Please remove, thank you!


4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.